PTA Volunteer Sign Up Sheets v1.8.1 - en to hr translation catalogue (305 entries)

en: # Dates
hr: # Datuma

en: # Needed:
hr: # Potrebno:

en: # Tasks
hr: # Zadataka

en: # of days before the event date to send the first reminder. Leave blank (or 0) for no automatic reminders
hr: # dana prije datuma događanja za poslati prvi podsjetnik. Ostavite prazno (ili 0) za bez automatskog podsjetnika

en: # of days before the event date to send the second reminder. Leave blank (or 0) for no second reminder
hr: # dana prije datuma događanja za poslati drugi podsjetnik. Ostavite prazno (ili 0) za bez automatskog podsjetnika

en: # of days to allow clear:
hr: # dana za dozvoliti čišćenje:

en: # of items to show (-1 for all):
hr: # stavki za prikaz (-1 za sve):

en: %d expired signups were deleted.
hr: %d isteklih prijava je obrisano.

en: %d reminder emails were sent.
hr: %d email poruka za podsjetnik je poslano.

en: %d sheets have been deleted.
hr: %d lista je obrisano.

en: %d sheets have been moved to the trash.
hr: %d lista je premješteno u smeće.

en: %d sheets have been restored.
hr: %d lista je vraćeno.

en: %s is a required field.
hr: %s je obavezno polje.

en: &laquo; go back to the Sign-Up Sheet
hr: &laquo; povratak na Listu za Prijavu

en: (empty)
hr: (prazno)

en: 1 reminder sent | %d reminders sent
hr[0]: %d podsjetnik poslan
hr[1]: %d podsjetnika poslano
hr[2]: %d podsjetnika poslano

en: 1 signup cleared | %d signups cleared
hr[0]: %d prijava obrisana
hr[1]: %d prijave obrisane
hr[2]: %d prijava obrisano

en: 1st Reminder # of days:
hr: 1. Podsjetnik # dana:

en: 2nd Reminder # of days:
hr: 2. Podsjetnik # dana:

en: <strong><em>OR</em></strong>, manually enter chair names and contact emails below.
hr: <strong><em>ILI</em></strong>, ručno unesite imena voditelja i email adrese za kontakt ispod.

en: <strong>Uncheck</strong> if you want to <strong>HIDE</strong> the clear link in the user's signup list. Administrators and Sign-Up Sheet Managers can still clear volunteers from signups in the admin dashboard.
hr: <strong>Odznačite</strong> ako želite <strong>SAKRITI</strong> link za čišćenje u korisnikovoj listi za prijave. Administratori i Menadžeri liste za prijavu uvijek mogu očistiti volontere iz prijava u admin kontrolnoj ploči.

en: <strong>Uncheck</strong> if you want to <strong>hide</strong> this sheet from the public. Administrators and Sign-Up Sheet Managers can still see hidden sheets.
hr: <strong>Odznačite</strong> ako želite <strong>sakriti</strong> ovu listu od javnosti. Administratori i Menadžeri liste za prijavu uvijek mogu vidjeti skrivene liste.

en: A Sheet with the same name already exists!
hr: Lista s istim imenom već postoji!

en: ADD
hr: DODAJ

en: Add New
hr: Dodaj novo

en: Add New Sheet
hr: Dodaj novu listu

en: Admin reminder emails notification will include the message body of all reminders sent, useful for troubleshooting.
hr: Email obavijesti podsjetnika administratoru će uključivati tijela poruka svih poslanih podsjetnika, korisno za rješavanje problema.

en: All
hr: Sve

en: All Sheets
hr: Sve liste

en: All spots have been filled.
hr: Sva mjesta su popunjena.

en: Allow Duplicates?
hr: Dopustiti duplikate?

en: Automatically clear expired signups?
hr: Automatski obrisati istekle prijave?

en: Automatically clears expired signups from the database (runs with hourly CRON function). Expired signups are not counted in the Filled Spots column.
hr: Automatski briše istekle prijave iz baze podataka (pokreće se svakog sata s CRON funkcijom). Istekle prijave se ne broje u stupcu Popunjena Mjesta.

en: Available Spots
hr: Dostupno Mjesta

en: Available Template Tags:
hr: Dostupne Oznake (Tagovi) Predloška:

en: CC email:
hr: Kopija na email:

en: CRON Functions
hr: CRON Funkcije

en: CSS Class for ul list of signups
hr: CSS Class za ul liste prijava

en: Chair Email(s):
hr: Email adresa(e) Voditelja:

en: Chair Name(s):
hr: Ime(na) Voditelja:

en: Clear
hr: Očisti

en: Clear Expired Signups
hr: Očisti Istekle Prijave

en: Clear Spot
hr: Očisti Mjesto

en: Cleared signup email sent to volunteers when they clear themselves from a signup.
hr: Email poruka koja volontere obaviještava o brisanju prijave kada oni sami obrišu svoju prijavu.

en: Cleared signup email subject:
hr: Predmet za obrisanu prijavu:

en: Cleared signup email template:
hr: Predložak za obrisanu prijavu:

en: Click on Clear to remove yourself from a signup.
hr: Kliknite na Očisti da uklonite sebe iz prijave.

en: Confirmation email subject:
hr: Predmet za potvrdni email:

en: Confirmation email template:
hr: Predložak za potvrdni email:

en: Contact Form Page:
hr: Stranica za Kontakt obrazac:

en: Contact Info:
hr: Kontakt Podaci:

en: Contact:
hr: Kontakt:

en: Copy
hr: Kopiraj

en: Current Volunteer Opportunities
hr: Trenutne prilike za volontiranje

en: Current Volunteer Sign-up Sheets
hr: Trenutne Liste za Prijavu Volontera

en: DETAILS:
hr: DETALJNIJE:

en: Date
hr: Datum

en: Date:
hr: Datum:

en: Date: %s
hr: Datum: %s

en: Dates and Tasks are added on the next page
hr: Datumi i Zadaci su dodani na sljedećoj stranici

en: Delete
hr: Obriši

en: Detailed Reminder Notifications?
hr: Obavijesti o detaljima podsjetnika?

en: Details Needed?
hr: Detalji Potrebni?

en: Details text:
hr: Detalji tekst:

en: Disable Login Notices?
hr: Onemogućiti Login obavijesti?

en: Documentation
hr: Dokumentacija

en: ERROR SENDING EMAIL
hr: GREŠKA PRILIKOM EMAIL SLANJA

en: ERROR clearing signup!
hr: GREŠKA prilikom brisanja prijave!

en: Edit
hr: Uredi

en: Edit Sheet
hr: Uredi Listu

en: Edit Tasks
hr: Uredi Zadatke

en: Email Settings
hr: Email postavke

en: Email settings
hr: Email postavke

en: Email user receives when they sign up for a volunteer slot.
hr: Email kojeg korisnici primaju kada se prijave za volontersko mjesto.

en: Enable CRON Notifications?
hr: Omogućiti CRON obavijesti?

en: Enable PTA Member Directory:
hr: Omogući PTA Member Directory:

en: Enable Quantities?
hr: Omogućiti količine?

en: Enable Test Mode
hr: Omogući Test način

en: Enable integration with the %s
hr: Omogućiti integraciju sa %s

en: End Date
hr: Datum Završetka

en: End Time
hr: Vrijeme Završetka

en: End Time:
hr: Vrijeme završetka:

en: Enter tasks or items below. Drag and drop to change sort order. Times are optional. If you need details for an item or task (such as what dish they are bringing for a lunch) check the Details Needed box.<br/>
                Click on (+) to add additional tasks, or (-) to remove a task.  At least one task/item must be entered.  If # needed is left blank, the value will be set to 1.
hr: Unesite zadatke ili stavke ispod.  Povucite i ispustite da biste promijenili redoslijed. Vremena su neobavezna. Ako trebate detalje za stavku ili zadatak (kao npr jelo koje će oni ponesti za ručak) označite okvir Potrebni Detalji.<br/>
                Kliknite na (+) za dodati dodatne zadatke, ili (-) za uklanjanje zadatka.  Barem jedan zadatak/stavka mora biti unešen.  Ako # potrebno je prazno, vrijednost će biti postavljena na 1.

en: Error adding sheet.
hr: Greška prilikom dodavanja liste.

en: Error adding signup record.  Please try again.
hr: Greška prilikom dodavanja zapisa s prijavom. Molimo pokušajte ponovno.

en: Error clearing spot (ID # %s)
hr: Greška tijekom brisanja mjesta (ID # %s)

en: Error copying sheet.
hr: Greška prilikom kopiranje liste.

en: Error deleting sheet# %d.
hr: Greška prilikom brisanja liste# %d.

en: Error moving sheet to trash.
hr: Greška prilikom premještanja liste u smeće.

en: Error moving sheet# %d to trash.
hr: Greška prilikom premještanja liste# %d u smeće.

en: Error permanently deleting sheet.
hr: Greška prilikom trajnog brisanja liste.

en: Error removing a task.
hr: Greška prilikom uklanjanja zadatka.

en: Error restoring sheet# %d.
hr: Greška prilikom vraćanja liste# %d.

en: Error restoring sheet.
hr: Greška prilikom vraćanja liste

en: Error saving %d
hr: Greška prilikom spremanja %d

en: Error toggling sheet visibility.
hr: Greška prilikom prebacivanja vidljivosti liste.

en: Error toggling visibility for sheet# %d.
hr: Greška prilikom prebacivanja vidljivosti za listu# %d.

en: Error updating sheet.
hr: Greška prilikom ažuriranja liste.

en: Event Chair:
hr: Voditelj Događanja:

en: Event Chairs:
hr: Voditelji Događanja:

en: Event Type
hr: Vrsta Događanja

en: Event Type:
hr: Vrsta Događanja:

en: Event Type:
hr: Vrsta Događanja:

en: Export Sheet as CSV
hr: Izvezi Listu kao CSV

en: FROM email:
hr: OD email:

en: Filled
hr: Popunjeno

en: Filled Spots
hr: Popunjeno Mjesta

en: First Date
hr: Prvi Datum

en: First Name
hr: Ime

en: Force user to be logged in before they can view or sign-up for any volunteer sheets.
hr: Prisilite korisnika da bude logiran prije nego što može vidjeti ili se prijaviti za neku od volonterskih lista.

en: Global CC email address for signup confirmation and signup cleared emails. This email is in ADDITION TO the chair contact emails for sheets and will apply to ALL sheets. Useful for notifying admin or the head volunteer coordinator. Leave blank to only notify the chairs entered for each sheet.
hr: Email adresa za slanje kopije email poruke za potvrdu prijave i obrisane prijave. Ova email adresa je DODATAK UZ email adrese voditelja za liste, te će se primjenjivati na SVE liste. Korisno za obavještavanje administratora ili glavnog koordinatora volontera. Ostavite prazno ako želite obavijestiti samo voditelje unešene za svaku listu.

en: Hidden signup date field is invalid!  Please try again.
hr: Skriveno polje s datumom prijave je neispravno! Molimo pokušajte ponovno.

en: Hidden!
hr: Skriveno!

en: Hide chair contact info from public?
hr: Sakriti kontakt podatke voditelja od javnosti?

en: Hide donation button?
hr: Sakriti dugme za donaciju?

en: Hide volunteer names from public?
hr: Sakriti imena volontera od javnosti?

en: Hides the donation button at bottom of settings pages.
hr: Sakriva dugme za donaciju na dnu stranice s postavkama.

en: If checked filled sign-up slots will show "Filled" instead of first name and last initial of volunteer.
hr: Ako je uključeno, ispunjeno mjesto za prijavu će pokazati "Popunjeno" umjesto imena i inicijala prezimena volontera.

en: If checked sheet chair contact info will NOT be shown to the public.
hr: Ako je uključeno, kontakt podaci voditelja NEĆE biti prikazani za javnost.

en: If checked, Ongoing events will be shown at the bottom of sign up sheet lists (and widget, if enabled).
hr: Ako je uključeno, Tekuća događanja će biti prikazana na dnu lista za prijavu (i widgetu, ako je omogućeno).

en: If checked, Ongoing events will be shown in sidebar widget.
hr: Ako je uključeno, Tekuća događanja će biti prikazana u sidebar widgetu.

en: If checked, the Phone field will be removed from the public Sign-Up form.
hr: Ako je uključeno, polje za telefon će biti uklonjeno za javnost iz Forme za prijavu.

en: If the above option is checked, enter the MINIMUM # of days before the signup event/item date during which volunteers can clear their signups. Leave blank (or 0) to allow them to clear themselves at any time.
hr: Ako je opcija iznad uključena, unesite MINIMUM # dana prije datuma događanja/stavke tijekom kojih volonteri mogu obrisati njihove prijave. Ostavite prazno (ili 0) da im dozvolite da sami sebe obrišu u bilo koje vrijeme.

en: If you have an account, it is strongly recommended that you <strong>login before you sign up</strong> so that you can view and edit all your signups.
hr: Ako imate članski račun na stranici, preporučuje se da se <strong>logirate prije nego što se prijavite</strong> za volontiranje, tako da možete vidjeti i uređivati sve svoje prijave.

en: If you have disabled the automatic clearing of expired signups, you can use this to clear ALL expired signups from ALL sheets. NOTE: THIS ACTION CAN NOT BE UNDONE!
hr: Ako ste onemogućili automatsko čišćenje isteklih prijava, vi možete ovo koristiti za brisanje svih isteklih prijava iz SVIH lista. NAPOMENA: OVA AKCIJA NE MOŽE BITI PONIŠTENA!

en: Integration Settings
hr: Postavke integracije

en: Integration with other plugins
hr: Integracija s ostalim pluginima

en: Invalid Characters in First Name!  Please try again.
hr: Nevažeći znakovi u Imenu! Molimo pokušajte ponovno.

en: Invalid Characters in Last Name!  Please try again.
hr: Nevažeći znakovi u Prezimenu! Molimo pokušajte ponovno.

en: Invalid Characters in Phone Number!  Please try again.
hr: Nevažeći znakovi u Telefonskom broju! Molimo pokušajte ponovno.

en: Invalid Characters in Signup Item!  Please try again.
hr: Nevažeći znakovi u Stavci za prijavu! Molimo pokušajte ponovno.

en: Invalid Email!  Please try again.
hr: Neispravan Email! Molimo pokušajte ponovno.

en: Invalid Report Data!
hr: Neispravni Podaci s Izvješćem!

en: Invalid Value for %s
hr: Neispravna vrijednost za %s

en: Invalid characters in %s field.
hr: Nevažeći znakovi u polju %s.

en: Invalid date!
hr: Neispravan datum!

en: Invalid date.
hr: Neispravan datum.

en: Invalid dates!  Enter at least 2 valid dates.
hr: Neispravni datumi! Unesite barem 2 važeća datuma.

en: Invalid email for %s!
hr: Neispravan email za %s!

en: Invalid email.
hr: Neispravan email.

en: Invalid entry for %s!
hr: Neispravan unos za %s!

en: Invalid time format for %s
hr: Neispravan vremenski format za %s

en: Item Details
hr: Stavka Detaljno

en: Item QTY (1 - %d):
hr: Stavka KOL (1 - %d):

en: Item Qty
hr: Stavka Kol

en: Item you are bringing
hr: Stvari koje donosite

en: Last Date
hr: Posljednji Datum

en: Last Name
hr: Prezime

en: Last reminder check:
hr: Posljednji podsjetnik za provjeru:

en: Last reminders sent:
hr: Zadnji podsjetnik poslan:

en: Login Required Message:
hr: Poruka za Login je obavezan:

en: Login Required?
hr: Login obavezan?

en: Main Settings
hr: Glavne postavke

en: Main plugin settings
hr: Glavne postavke plugina

en: Max # of reminder emails to send out in a hour. Leave blank or zero for no limit.
hr: Maks # podsjetnih email poruka za poslati u jednom satu. Ostavite prazno ili unesite 0 za bez ograničenja.

en: Max Reminders per Hour:
hr: Maks Podsjetnika po satu:

en: Member Directory Page:
hr: Stranica za direktorij članova:

en: Move to Trash
hr: Premjesti u Smeće

en: Multi-Day
hr: Više-Dnevno

en: N/A
hr: N/D

en: NO
hr: NE

en: Name
hr: Ime

en: No Event Chair contact info provided
hr: Niste dali kontakt podatke za Voditelja događanja

en: No sheets currently available at this time.
hr: Trenutno nema dostupnih lista.

en: No sign-up sheet found.
hr: Lista za prijavu nije pronađena.

en: No tasks were found for
hr: Nema pronađenih zadataka za

en: No tasks were found.
hr: Nema pronađenih zadataka.

en: None
hr: Nijedno

en: Not a valid signup!
hr: Nevažeća prijava!

en: Numbers only for %s please!
hr: Molimo samo brojeve za %s!

en: Ongoing
hr: Tekuće

en: Only 1 remaining! Your quantity will be set to 1.
hr: Samo 1 preostalo! Vaša količina će biti postavljena na 1.

en: Oops! You filled in the spambot field. Please leave it blank and try again.
hr: Ups! Vi ste popunili polje za spambot. Molimo da to ostavite prazno i pokušajte ponovno.

en: Open Spots
hr: Otvoreno Mjesta

en: PTA Volunteer Sign-up Sheets Settings
hr: Postavke za PTA Volunteer Sign-up Sheets

en: Phone
hr: Telefon

en: Please check
hr: Molimo provjerite

en: Please complete all required fields.
hr: Molimo da popunite sva obavezna polja.

en: Please either select a position or type in the chair contact info!
hr: Molimo da ili odaberete položaj ili upišete kontakt podatke za voditelja!

en: Please enter Chair Name(s) AND Email(s)!
hr: Molimo unesite Ime(na) i Email adresu(e) Voditelja!

en: Please enter Chair Name(s) and Email(s)!
hr: Molimo unesite Ime(na) i Email adresu(e) Voditelja!

en: Please enter a number between 1 and %d for Item QTY!
hr: Molimo unesite broj između 1 i %d za Stavka KOL!

en: Please help support continued development of this plugin! Any amount helps!
hr: Molimo pomozite podržati daljnji razvoj ovog plugina! Bilo koji iznos pomaže!

en: Please login to view and edit your volunteer sign ups.
hr: Molimo, logirajte se da biste pregledali i uredili svoje volonterske prijave.

en: Please select a Position OR manually enter Chair contact info. NOT Both!
hr: Molimo odaberite Poziciju ILI ručno unesite kontakt podatke za Voditelja. NE oboje!

en: Program/Event Details (optional):
hr: Detalji o Programu/Događanju (neobavezno):

en: Puts Volunteer Sign-up Sheet system in test mode. Only admin level users can view public side sign-up sheets.
hr: Stavlja sistem lista za prijavu volontera u Test način. Samo korisnici na razini Admina mogu vidjeti liste za prijave za javnost.

en: Recurring
hr: Ponavljajuće

en: Reminder email sent to volunteers.
hr: Email podsjetnik poslan volonterima.

en: Reminder email subject:
hr: Predmet za email podsjetnik:

en: Reminder email template:
hr: Predložak za email podsjetnik:

en: Remove Phone field from Signup form?
hr: Ukloniti polje za telefon iz obrasca za prijavu?

en: Reply-To email:
hr: Odgovori-Na email:

en: Restore
hr: Vrati

en: Save
hr: Spremi

en: Save Sheet
hr: Spremi Listu

en: Search for "PTA Member Directory" from your Install Plugins page, or download from Wordpress.org here: %s
hr: Traži za "PTA Member Directory" iz stranice za instalaciju plugina, ili preuzmite iz Wordpress.org ovdje: %s

en: Select ALL the dates for
hr: Odaberite SVE datume za

en: Select Event Type
hr: Odaberite Vrstu Događanja

en: Select Position
hr: Odaberite Poziciju

en: Select a date for the event.  All tasks will then be assigned to this date.
hr: Odaberite datum za događanje. Svi zadaci će biti dodijeljeni za ovaj datum.

en: Select a program, committee, or position, to use the contact form:
hr: Odaberite program, povjerenstvo, ili poziciju, za korištenje obrasca za kontakt:

en: Select all the dates for the event. Copies of the tasks will be created for each date.
hr: Odaberite sve datume za događanje. Kopije zadataka će biti napravljene za svaki datum.

en: Select the date for
hr: Odaberite datum za

en: Send Reminders
hr: Pošalji podsjetnike

en: Sends site admin an email whenever a CRON job is completed (such as sending reminders or deleting expired signups).
hr: Šalje email poruku administratoru stranice svaki put kad je CRON job dovršen (kao što je slanje podsjetnika ili brisanje isteklih prijava).

en: Separate multiple emails with commas
hr: Ako ih je više, odvojite email adrese zarezima

en: Separate multiple names with commas
hr: Ako ih je više, odvojite imena zarezima

en: Settings
hr: Postavke

en: Settings successfully saved!
hr: Postavke su uspješno spremljene!

en: Sheet Details
hr: Detalji Liste

en: Sheet Updated!
hr: Lista je ažurirana!

en: Sheet has been copied to new sheet ID #
hr: Lista je kopirana u novi ID # liste

en: Sheet has been moved to trash.
hr: Lista je premještena u smeće.

en: Sheet has been permanently deleted.
hr: Lista je trajno obrisana.

en: Sheet has been restored.
hr: Lista je vraćena.

en: Show Clear links for signups?
hr: Prikazati Očisti linkove za prijave?

en: Show Expired Tasks?
hr: Prikazati Istekle zadatke?

en: Show Ongoing events in Widget?
hr: Prikazati tekuća događanja u widgetu?

en: Show Ongoing events last?
hr: Prikazati tekuća događanja na kraju?

en: Shows expired tasks on the admin View Signups page for a sheet. Expired tasks are not counted in the Total Spots column.
hr: Prikazuje istekle zadatke na admin stranici Vidi Prijave za listu. Istekli zadaci se ne računaju u stupcu Ukupno Mjesta.

en: Sign Up
hr: Prijava

en: Sign me up!
hr: Prijavi me!

en: Sign up
hr: Prijava

en: Sign up below...
hr: Prijavite se ispod...

en: Sign-up Sheet
hr: Prijavna Lista

en: Sign-up Sheets
hr: Liste za Prijave

en: Sign-up Sheets
hr: Liste za prijavu

en: Sign-up sheet not found.
hr: Prijavna lista nije nađena.

en: Signup Cleared
hr: Prijava Očišćena

en: Signups
hr: Prijave

en: Single
hr: Jednom

en: Sorry! Your security nonce did not verify!
hr: Žao nam je! Vaša sigurnosna provjera nije potvrđena!

en: Spot has been cleared.
hr: Mjesto je obrisano.

en: Start Date
hr: Datum Početka

en: Start Time
hr: Vrijeme Početka

en: Start Time:
hr: Vrijeme početka:

en: Subject line for cleared signup email messages
hr: Predmet za email poruke za obrisane prijave

en: Subject line for signup confirmation email messages
hr: Predmet za email poruke za potvrdu prijave

en: Subject line for signup reminder email messages.
hr: Predmet za email poruke za podsjetnik za prijavljene volontere

en: Task Date
hr: Datum Zadatka

en: Task/Item
hr: Zadatak/Stavka

en: Task/Item:
hr: Zadatak/Stavka:

en: Tasks
hr: Zadaci

en: Tasks Successfully Updated!
hr: Zadaci su uspješno ažurirani!

en: Tasks for
hr: Zadaci za

en: Tasks/Items
hr: Zadaci/Stavke

en: Test Mode Message:
hr: Poruka za Test način:

en: The Reply-To email address for confirmation and reminder emails.
hr: Odgovori-Na email adresu za potvrdne i podsjetne email poruka.

en: The email address that confirmation and reminder emails will be sent from.
hr: Email adresa s koje će biti poslana potvrdna i podsjetna email poruka.

en: The member directory contact form page where you put the shortcode [pta_member_contact] if you are using the separate contact form.
hr: Stranica za member directory kontakt obrazac u koju ste umetnuli shortcode [pta_member_contact] ako koristite odvojenu kontakt formu.

en: The member directory page where you put the shortcode [pta_member_directory]
hr: Stranica za member directory u koju ste umetnuli shortcode [pta_member_directory]

en: The message users see on volunteer sign-up pages when in test mode.
hr: Poruka koju vide korisnici na stranicama za prijavu volontera kada je u Test načinu rada.

en: The message users see on volunteer sign-up pages when they are not logged in and the Login Required option is enabled.
hr: Poruka koju vide korisnici na stranicama za prijavu volontera kada oni nisu logirani a opcija Login Obavezan je omogućena.

en: The number of spots for task "%1$s" cannot be set below %2$d because it currently has %2$d %3$s signed up.  Please clear some spots first before updating this task.
hr: Broj mjesta za zadatak "%1$s" ne može biti postavljen ispod %2$d jer trenutno ima prijava: %2$d %3$s.  Molimo očistitte neka mjesta prije ažuriranja ovog zadatka.

en: The page where you put the shortcode</em> [pta_sign_up_sheet] <em>to generate the main sign-ups page
hr: Stranica u koju ste umetnuli shortcode</em> [pta_sign_up_sheet] <em>za stvaranje glavne stranice za prijave

en: The system automatically checks if it needs to send reminders hourly via a CRON function. If you are testing, or don't want to wait for the next CRON job to be triggered, you can trigger the reminders function with the button below.
hr: Sustav svakog sata automatski provjerava da li je potrebno poslati podsjetnik putem CRON funkcije. Ako testirate, ili ne želite čekati da se pokrene slijedeći CRON posao, vi možete pokrenuti funkciju podsjetnika sa dugmetom ispod.

en: The task "%1$s" cannot be changed to a new date because it has %2$d %3$s signed up.  Please clear all spots first before changing this task date.
hr: Zadatak "%1$s" ne može biti promijenjen u novi datum jer ima prijavljenih %2$d %3$s.  Molimo da obrišete sva mjesta prije nego promjenite datum ovog zadatka.

en: The task "%1$s" cannot be removed because it has %2$d %3$s signed up.  Please clear all spots first before removing this task.
hr: Zadatak "%1$s" ne može biti uklonjen jer ima prijavljenih: %2$d %3$s. Molimo obrišite sva mjesta prije uklanjanja ovog zadatka.

en: This plugin can integrate with the PTA Member Directory and Contact Form plugin to set contacts for each sign-up sheet, with contact links being directed to the contact form.
hr: Ovaj plugin može se integrirati s PTA Member Directory and Contact Form pluginom za postavljanje kontakata za svaku listu za prijavu, s kontakt linkovima koji su usmjereni na kontakt obrazac.

en: This sheet is currently hidden from the public.
hr: Ova lista je trenutno skrivena od javnosti.

en: Time: %s
hr: Vrijeme: %s

en: Title
hr: Naslov

en: Title of event, program or function
hr: Naslov događanja, programa ili funkcije

en: Title:
hr: Naslov:

en: Toggle Visibility
hr: Prebaci Vidljivost

en: Total Spots
hr: Ukupno Mjesta

en: Trash
hr: Smeće

en: Trash
hr: Smeće

en: Turn off the notice strongly suggesting volunteers login before signing up for a volunteer slot (on signup form page) and the notice to login to view/edit signups on the main volunteer list page.
hr: Isključi obavijest koja snažno preporuča volonterima da se logiraju prije prijave za volontersko mjesto (na stranici s formom za prijavu) i obaviještava da se logiraju kako bi mogli vidjeti/urediti prijave na glavnoj stranici s listom volontera.

en: Unrecognized field type: %s!
hr: Neprepoznata vrsta polja: %s!

en: View &amp; sign-up
hr: Vidi i Prijavi se

en: View Sign-ups
hr: Vidi Prijave

en: View all Sign-up Sheets
hr: Vidi sve Liste za Prijave

en: Visibility toggled for %d sheets.
hr: Vidljivost je prebačena za %d liste.

en: Visible
hr: Vidljivo

en: Visible to Public?
hr: Vidljivo za javnost?

en: Volunteer Email
hr: Volonter Email

en: Volunteer Name
hr: Volonter Ime

en: Volunteer Phone
hr: Volonter Telefon

en: Volunteer Reminders
hr: Podsjetnici za Volontere

en: Volunteer Sign Up Page
hr: Stranica za prijavu Volontera

en: Volunteer Sign-Up Sheets are in TEST MODE
hr: Volunteer Sign-Up Sheets je u TEST NAČINU

en: Volunteer Signup Housekeeping Completed!
hr: Pospremanje Volonterskih prijava je dovršeno!

en: Volunteer Signup Reminders sent
hr: Poslan podsjetnik prijavljenom volonteru

en: Volunteer signup sheet CRON job has been completed.
hr: CRON job za listu prijavljenih volontera je dovršen.

en: YES or NO only for %s please!
hr: Molimo samo DA ili NE za %s!

en: YES.
hr: DA.

en: Yes
hr: Da

en: You are already signed up for this task!
hr: Već ste prijavljeni za ovaj zadatak!

en: You are signing up for...
hr: Vi se prijavljujete za...

en: You are trying to remove
hr: Pokušavate ukloniti

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
hr: Nemate potrebne ovlasti za pristup ovoj stranici.

en: You have been signed up!
hr: Već ste prijavljeni!

en: You have signed up for the following
hr: Vi ste prijavljeni za slijedeće

en: You must enter a date!
hr: Morate unijeti datum!

en: You must enter at least one task!
hr: Morate unijeti barem jedan zadatak!

en: You must enter at least two dates for a Recurring event!
hr: Morate unijeti najmanje dva datuma za Ponavljajući događaj!

en: a date | dates
hr[0]: datum
hr[1]: datuma
hr[2]: datuma

en: empty
hr: prazno

en: on %s
hr: na %s

en: person | people
hr[0]: osoba
hr[1]: osobe
hr[2]: osoba

en: task. | tasks.
hr[0]: zadatak.
hr[1]: zadatka.
hr[2]: zadataka.

en: that date | those dates
hr[0]: ove datumi
hr[1]: ove datumi
hr[2]: ove datumi

en: this date | these dates
hr[0]: ovaj datum
hr[1]: ovaj datum
hr[2]: ovaj datum
