PTA Volunteer Sign Up Sheets - en to nl_NL translation catalogue (285 entries)

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
nl_NL: Je hebt geen toegang tot deze pagina

en: Invalid Report Data!
nl_NL: Ongeldige data!

en: Sign-up Sheets
nl_NL: Vrijwilligers

en: All Sheets
nl_NL: Alle activiteiten

en: Add New Sheet
nl_NL: Nieuwe activiteit toevoegen

en: Add New
nl_NL: Toevoegen

en: Settings
nl_NL: Instellingen

en: CRON Functions
nl_NL: CRON functies

en: Item you are bringing
nl_NL: Dit breng je mee

en: Last reminders sent:
nl_NL: Laatste herinnering verstuurd:

en: Date: %s
nl_NL: Datum: %s

en: Time: %s
nl_NL: Tijd: %s

en: 1 reminder sent | %d reminders sent
nl_NL[0]: 1 herinnering verstuurd
nl_NL[1]: %d herinneringen verstuurd

en: Last reminder check:
nl_NL: Laatste herinnering

en: 1 signup cleared | %d signups cleared
nl_NL[0]: 1 aanmelding gewist
nl_NL[1]: %d aanmelden gewist

en: Volunteer Reminders
nl_NL: Herinneringen voor de vrijwilligers

en: The system automatically checks if it needs to send reminders hourly via a CRON function. If you are testing, or don't want to wait for the next CRON job to be triggered, you can trigger the reminders function with the button below.
nl_NL: Het systeem controleert ieder uur of er een herinnering verstuurd moet worden. Als je daar niet op wilt wachten, kun je herinneringen sturen door op de knop hieronder te drukken.

en: Send Reminders
nl_NL: Stuur herinneringen

en: Clear Expired Signups
nl_NL: Wis voorbije aanmeldingen

en: If you have disabled the automatic clearing of expired signups, you can use this to clear ALL expired signups from ALL sheets. NOTE: THIS ACTION CAN NOT BE UNDONE!
nl_NL: Als het automatisch opschonen van afgelopen activiteiten niet is ingesteld, kun je dit gebruiken om ALLE afgelopen activiteiten te wissen. NB: DIT KAN NIET ONGEDAAN GEMAAKT WORDEN!

en: Error clearing spot (ID # %s)
nl_NL: Aanmelding ongedaan maken niet gelukt (ID# %s)

en: Spot has been cleared.
nl_NL: Plek is weer vrij

en: Sheet Details
nl_NL: Gegevens

en: Sign-up Sheets
nl_NL: Aanmeldingsformulieren

en: Error restoring sheet.
nl_NL: Activiteit terugzetten niet gelukt.

en: Sheet has been restored.
nl_NL: Activiteit is hersteld.

en: Error moving sheet to trash.
nl_NL: Activiteit verwijderen niet gelukt.

en: Sheet has been moved to trash.
nl_NL: Activiteit is in de prullenbak gegooid.

en: Error permanently deleting sheet.
nl_NL: Activiteit verwijderen niet gelukt.

en: Sheet has been permanently deleted.
nl_NL: Activiteit is blijvend verwijderd.

en: Error copying sheet.
nl_NL: Kopieren is mislukt.

en: Sheet has been copied to new sheet ID #
nl_NL: Activiteit is gekopieerd naar nieuwe activiteit ID #

en: Edit
nl_NL: Bewerk

en: Error toggling sheet visibility.
nl_NL: Activiteit (on)zichtbaar maken niet gelukt.

en: No sign-up sheet found.
nl_NL: Geen activiteiten gevonden

en: Event Type:
nl_NL: Type activiteit:

en: Signups
nl_NL: Aanmeldingen

en: No tasks were found.
nl_NL: Geen taken gevonden.

en: Task/Item
nl_NL: Taak

en: Start Time
nl_NL: Begintijd

en: End Time
nl_NL: Eindtijd

en: Name
nl_NL: Naam

en: Phone
nl_NL: Telefoon

en: Item Details
nl_NL: Details

en: Item Qty
nl_NL: Hoeveelheid

en: N/A
nl_NL: Niet beschikbaar

en: Clear Spot
nl_NL: Maak plek vrij

en: Task Date
nl_NL: Taak datum

en: Volunteer Name
nl_NL: Naam van vrijwilliger

en: Volunteer Email
nl_NL: Email van vrijwilliger

en: Volunteer Phone
nl_NL: Telefoonnummer van vrijwilliger

en: (empty)
nl_NL: (leeg)

en: empty
nl_NL: leeg

en: Export Sheet as CSV
nl_NL: Exporteer activiteit als CSV

en: All
nl_NL: Alle

en: Trash
nl_NL: Prullenbak

en: You must enter a date!
nl_NL: Je moet een datum invoeren!

en: Invalid date!
nl_NL: Ongeldige datum!

en: You must enter at least two dates for a Recurring event!
nl_NL: Je moet minimaal twee data invullen voor een herhalende activiteit!

en: Invalid dates!  Enter at least 2 valid dates.
nl_NL: Ongeldige data! Vul tenminste 2 geldige data in.

en: person | people
nl_NL[0]: persoon
nl_NL[1]: mensen

en: The task "%1$s" cannot be changed to a new date because it has %2$d %3$s signed up.  Please clear all spots first before changing this task date.
nl_NL: De taak "%1$s" kan geen andere datum krijgen, omdat er %2$d %3$s aangemeld zijn.  Verwijder eerst alle aanmeldingen voordat je de datum van deze taak verandert.

en: a date | dates
nl_NL[0]: een datum
nl_NL[1]: data

en: that date | those dates
nl_NL[0]: die datum
nl_NL[1]: die data

en: You are trying to remove
nl_NL: Je verwijdert

en: this date | these dates
nl_NL[0]: deze datum
nl_NL[1]: deze data

en: Please check
nl_NL: Vink aan

en: The number of spots for task "%1$s" cannot be set below %2$d because it currently has %2$d %3$s signed up.  Please clear some spots first before updating this task.
nl_NL: Het aantal open plekken voor taak "%1$s" kan niet minder zijn dan %2$d, omdat er momenteel %2$d %3$s aanmeldingen van vrijwilligers zijn.  Verwijder een aantal aanmeldingen voordat je deze taak aanpast.

en: You must enter at least one task!
nl_NL: Je moet minimaal 1 taak invoeren!

en: The task "%1$s" cannot be removed because it has %2$d %3$s signed up.  Please clear all spots first before removing this task.
nl_NL: De taak "%1$s" kan niet verwijderd worden, omdat er %2$d %3$s aangemeld zijn.  Verwijder eerst deze aanmeldingen voordat je de taak verwijdert.

en: task. | tasks.
nl_NL[0]: taak.
nl_NL[1]: taken.

en: Error saving %d
nl_NL: Fout bij opslaan %d

en: Error updating sheet.
nl_NL: Fout bij bijwerken van de activiteit.

en: Error removing a task.
nl_NL: Taak verwijderen is mislukt.

en: Please select a Position OR manually enter Chair contact info. NOT Both!
nl_NL: Selecteer een positie OF vul de contactinfo van de coördinator in. NIET beide!

en: Please enter Chair Name(s) AND Email(s)!
nl_NL: Vul de naam EN email in van de coördinator(en)!

en: Please either select a position or type in the chair contact info!
nl_NL: Selecteer een positie of type bij de coördinator!

en: Please enter Chair Name(s) and Email(s)!
nl_NL: Vul de naam EN email in van de coördinator(en)!

en: A Sheet with the same name already exists!
nl_NL: Een activiteit met dezelfde naam bestaat al!

en: Error adding sheet.
nl_NL: Toevoegen activiteit mislukt.

en: ADD
nl_NL: VOEG TOE

en: Tasks
nl_NL: Taken

en: Sign-up Sheet
nl_NL: Vrijwilligersactiviteiten

en: Edit Tasks
nl_NL: Bewerk taken

en: Dates and Tasks are added on the next page
nl_NL: Data en taken worden toegevoegd op de volgende pagina

en: Tasks Successfully Updated!
nl_NL: De taak is bewerkt

en: Edit Sheet
nl_NL: Bewerk activiteit

en: Sheet Updated!
nl_NL: Activiteit is bijgewerkt!

en: Single
nl_NL: Eenmalig

en: Recurring
nl_NL: Herhalend

en: Multi-Day
nl_NL: Meerdaags

en: Ongoing
nl_NL: Doorgaand

en: Select Event Type
nl_NL: Selecteer type activiteit

en: Title:
nl_NL: Titel:

en: Title of event, program or function
nl_NL: Titel van de activiteit

en: Event Type:
nl_NL: Type activiteit:

en: 1st Reminder # of days:
nl_NL: 1ste herinnering # aantal dagen:

en: # of days before the event date to send the first reminder. Leave blank (or 0) for no automatic reminders
nl_NL: # dagen voor de activiteit wanneer de herinneringsmail gestuurd moet worden. Laat leeg (of vul 0 in) als er geen automatische herinneringen gestuurd moeten worden.

en: 2nd Reminder # of days:
nl_NL: 2de herinnering # dagen:

en: # of days before the event date to send the second reminder. Leave blank (or 0) for no second reminder
nl_NL: # dagen voor de activiteit wanneer de tweede herinnering gestuurd moet worden. Laat leeg (of vul 0 in) als er geen tweede herinnering verstuurd moet worden.

en: Visible to Public?
nl_NL: Zichtbaar?

en: <strong>Uncheck</strong> if you want to <strong>hide</strong> this sheet from the public. Administrators and Sign-Up Sheet Managers can still see hidden sheets.
nl_NL: <strong>Vink uit</strong> als je deze activiteit wilt <strong>hide</strong>. Administrators kunnen deze nog wel zien.

en: Contact Info:
nl_NL: Contactinformatie:

en: Select Position
nl_NL: Selecteer positie

en: <strong><em>OR</em></strong>, manually enter chair names and contact emails below.
nl_NL: <strong><em>OF</em></strong>, vul de naam en email van de coördinator(en) handmatig in.

en: Chair Name(s):
nl_NL: Naam van de coördinator(en):

en: Separate multiple names with commas
nl_NL: Zet een komma tussen de verschillende namen

en: Chair Email(s):
nl_NL: Emailadres van de coördinator(en):

en: Separate multiple emails with commas
nl_NL: Zet een komma tussen de verschillende emailadressen

en: Program/Event Details (optional):
nl_NL: Activiteit details:

en: Save Sheet
nl_NL: Sla activiteit op

en: Select the date for
nl_NL: Selecteer de datum voor

en: Select a date for the event.  All tasks will then be assigned to this date.
nl_NL: Selecteer een datum voor deze activiteit. Alle taken worden dan toegewezen op deze datum.

en: Select ALL the dates for
nl_NL: Selecteer ALLE data voor

en: Select all the dates for the event. Copies of the tasks will be created for each date.
nl_NL: Selecteer alle data voor de activiteit. Voor elke datum worden

en: Tasks for
nl_NL: Taken voor

en: Tasks/Items
nl_NL: Taken

en: Enter tasks or items below. Drag and drop to change sort order. Times are optional. If you need details for an item or task (such as what dish they are bringing for a lunch) check the Details Needed box.<br/>
                Click on (+) to add additional tasks, or (-) to remove a task.  At least one task/item must be entered.  If # needed is left blank, the value will be set to 1.
nl_NL: Vul hieronder taken of voorwerpen in. Sleep om volgorde te veranderen. Tijden zijn optioneel. Als je details nodig hebt voor een voorwerp of taak, vink dan de Details Benodigd checkbox aan.
    Klik op (+) om taken toe te voegen of (-) om een taak te verwijderen. Er moet minimaal 1 taak ingevuld worden. Als # benodigd leegblijft, wordt deze op 1 gezet.

en: Task/Item:
nl_NL: Taak:

en: Date:
nl_NL: Datum:

en: # Needed:
nl_NL: # nodig:

en: Start Time:
nl_NL: Begintijd:

en: End Time:
nl_NL: Eindtijd:

en: Allow Duplicates?
nl_NL: Mag iemand zich hier dubbel voor aanmelden?

en: Enable Quantities?
nl_NL: Voorwerpen nodig?

en: Details Needed?
nl_NL: Details benodigd?

en: Details text:
nl_NL: Details tekst:

en: Save
nl_NL: Opslaan

en: Volunteer Signup Reminders sent
nl_NL: Vrijwilligers aanmeldingsherinneringen verstuurd

en: Volunteer signup sheet CRON job has been completed.
nl_NL: CRON job voor aanmeldingen vrijwilligers is afgerond.

en: %d reminder emails were sent.
nl_NL: %d herinneringsmails zijn verstuurd.

en: Documentation
nl_NL: Documentatie

en: Main Settings
nl_NL: Main instellingen

en: Email Settings
nl_NL: Email instellingen

en: Integration Settings
nl_NL: Integratie instellingen

en: Please help support continued development of this plugin! Any amount helps!
nl_NL: Ondersteun de ontwikkeling van deze plug-in!

en: Enable Test Mode
nl_NL: Testmodus aanzetten

en: Test Mode Message:
nl_NL: Testmodus bericht:

en: Volunteer Sign Up Page
nl_NL: Vrijwilligers aanmeldingspagina

en: Hide volunteer names from public?
nl_NL: Namen van vrijwilligers verbergen voor anderen?

en: Show Ongoing events in Widget?
nl_NL: Doorgaande activiteiten in widget tonen?

en: Show Ongoing events last?
nl_NL: Doorgaande activiteiten als laatste tonen?

en: Login Required?
nl_NL: Login vereist?

en: Login Required Message:
nl_NL: Login vereist melding:

en: Disable Login Notices?
nl_NL: Login-meldingen uitzetten?

en: Enable CRON Notifications?
nl_NL: CRON notificaties aanzetten?

en: Detailed Reminder Notifications?
nl_NL: Gedetailleerde herinneringsnotificaties?

en: Show Expired Tasks?
nl_NL: Taken tonen die afgelopen zijn?

en: Automatically clear expired signups?
nl_NL: Alle verouderde aanmeldingen verwijderen?

en: Hide donation button?
nl_NL: Donatieknop verbergen?

en: FROM email:
nl_NL: VAN email:

en: Confirmation email subject:
nl_NL: Onderwerp voor bevestigingsmail:

en: Confirmation email template:
nl_NL: Template voor bevestigingsmail:

en: Cleared signup email subject:
nl_NL: Subjectregel voor bevestiging van afmeldingsmail:

en: Cleared signup email template:
nl_NL: Template voor bevestiging afmeldingsmail:

en: Reminder email subject:
nl_NL: Onderwerp voor herinneringsmail:

en: Reminder email template:
nl_NL: Template voor herinneringsmail:

en: Max Reminders per Hour:
nl_NL: Max. aantal herinneringen per uur:

en: Contact Form Page:
nl_NL: Contactformulier pagina:

en: Invalid entry for %s!
nl_NL: Ongeldige invoer voor %s!

en: Invalid email for %s!
nl_NL: Ongeldig mailadres voor %s!

en: Unrecognized field type: %s!
nl_NL: Onbekend veldtype: %s!

en: Settings successfully saved!
nl_NL: Instellingen zijn opgeslagen!

en: Main plugin settings
nl_NL: Plugin instellingen

en: Email settings
nl_NL: Email instellingen

en: Integration with other plugins
nl_NL: Integratie met andere plugins

en: None
nl_NL: Geen

en: The message users see on volunteer sign-up pages when they are not logged in and the Login Required option is enabled.
nl_NL: Het bericht dat de vrijwilligers zien op de aanmeldingspagina wanneer ze niet ingelogd zijn.

en: The email address that confirmation and reminder emails will be sent from.
nl_NL: Het mailadres waarvandaan bevestings- en herinnerings-mails gestuurd worden.

en: The Reply-To email address for confirmation and reminder emails.
nl_NL: Het Reply-To mailadres voor bevestigings- en herinnerings-mails.

en: Global CC email address for signup confirmation and signup cleared emails. This email is in ADDITION TO the chair contact emails for sheets and will apply to ALL sheets. Useful for notifying admin or the head volunteer coordinator. Leave blank to only notify the chairs entered for each sheet.
nl_NL: Globaal CC emailadres voor bevestigingen van aanmeldingen en afmeldingen.

en: Subject line for signup confirmation email messages
nl_NL: Subject-regel voor bevestigingsmail bij aanmelding

en: Subject line for cleared signup email messages
nl_NL: Subject-regel voor bevestigingsmail bij afmelding

en: Subject line for signup reminder email messages.
nl_NL: Subject-regel voor herinneringsmails

en: Max # of reminder emails to send out in a hour. Leave blank or zero for no limit.
nl_NL: Max. # herinneringsmails die per uur gestuurd mogen worden. Laat leeg of 0 voor geen limiet.

en: Puts Volunteer Sign-up Sheet system in test mode. Only admin level users can view public side sign-up sheets.
nl_NL: Zet het vrijwilligers aanmeldingssysteem in Test Modus. Alleen admin-gebruikers kunnen de aanmeldingsformulieren zien.

en: If checked filled sign-up slots will show "Filled" instead of first name and last initial of volunteer.
nl_NL: Als dit is aangevinkt verschijnt er 'ingevuld' in plaats van de naam van de vrijwilliger.

en: If checked, Ongoing events will be shown in sidebar widget.
nl_NL: Als dit is aangevinkt worden doorgaande activiteiten getoond in de zijbalk.

en: If checked, Ongoing events will be shown at the bottom of sign up sheet lists (and widget, if enabled).
nl_NL: Als dit is aangevinkt worden doorgaande activiteiten onderaan de aanmeldingslijst gezet.

en: YES.
nl_NL: JA.

en: Force user to be logged in before they can view or sign-up for any volunteer sheets.
nl_NL: Gebruiker MOET ingelogd zijn om aanmeldingen te kunnen zien.

en: Sends site admin an email whenever a CRON job is completed (such as sending reminders or deleting expired signups).
nl_NL: Stuur de site admin een email wanneer een CRON job gedaan is.

en: Admin reminder emails notification will include the message body of all reminders sent, useful for troubleshooting.
nl_NL: Admin herinneringsmails bevatten de inhoud van alle verzonden herinneringen. Handig he.

en: Shows expired tasks on the admin View Signups page for a sheet. Expired tasks are not counted in the Total Spots column.
nl_NL: Toont afgelopen taken in de admin Bekijk Aanmeldingen pagina. Afgelopen taken worden niet meegeteld in de Totaal Open Plekken kolom.

en: Automatically clears expired signups from the database (runs with hourly CRON function). Expired signups are not counted in the Filled Spots column.
nl_NL: Verwijdert automatisch verlopen aanmeldingen uit de database (dankzij uurlijkse CRON functie). Verlopen aanmeldingen worden niet meegeteld in de Gevulde Plaatsen kolom.

en: Hides the donation button at bottom of settings pages.
nl_NL: Verberg de donatieknop onderaan de instelling-pagina's

en: Email user receives when they sign up for a volunteer slot.
nl_NL: Email die een vrijwilliger ontvangt wanneer zij/hij zich aanmeldt.

en: Available Template Tags:
nl_NL: Beschikbare Template Tags:

en: Reminder email sent to volunteers.
nl_NL: Herinneringsmail is aan vrijwilligers verstuurd.

en: Cleared signup email sent to volunteers when they clear themselves from a signup.
nl_NL: Mail die vrijwilliger krijgt wanneer hij zich afmeldt.

en: Sorry! Your security nonce did not verify!
nl_NL: Helaas! Mislukt!

en: Oops! You filled in the spambot field. Please leave it blank and try again.
nl_NL: Oeps! Je hebt het spambot-veld ingevuld. Maak dit leeg en probeer het nog eens.

en: Please complete all required fields.
nl_NL: Vul alle verplichte velden in.

en: Please enter the item you are bringing.
nl_NL: Vul het voorwerp in dat je meebrengt.

en: Please enter the item quantity you are bringing.
nl_NL: Vul het aantal in dat je meebrengt.

en: Invalid Characters in First Name!  Please try again.
nl_NL: Ongeldige tekens in voornaam!

en: Invalid Characters in Last Name!  Please try again.
nl_NL: Ongeldige tekens in achternaam!

en: Invalid Email!  Please try again.
nl_NL: Ongeldige email!

en: Invalid Characters in Phone Number!  Please try again.
nl_NL: Ongeldig telefoonnummer!

en: Invalid Characters in Signup Item!  Please try again.
nl_NL: Ongeldige karakters!

en: Please enter a number between 1 and %d for Item QTY!
nl_NL: Vul een getal tussen 1 en %d in.

en: Hidden signup date field is invalid!  Please try again.
nl_NL: Verborgen aanmeldingsdatum is ongeldig. Probeer het nog eens.

en: You are already signed up for this task!
nl_NL: Je bent al aangemeld voor deze taak!

en: Error adding signup record.  Please try again.
nl_NL: Aanmelding toevoegen is mislukt. Probeer het nog eens.

en: You have been signed up!
nl_NL: Je bent aangemeld!

en: ERROR SENDING EMAIL
nl_NL: MAIL VERSTUREN MISLUKT

en: Volunteer Sign-Up Sheets are in TEST MODE
nl_NL: Aanmeldingen zijn in TEST MODUS

en: Current Volunteer Sign-up Sheets
nl_NL: Openstaande activiteiten

en: Hidden!
nl_NL: Verborgen!

en: No sheets currently available at this time.
nl_NL: Geen activiteiten beschikbaar.

en: Title
nl_NL: Titel

en: Start Date
nl_NL: Begindatum

en: End Date
nl_NL: Einddatum

en: Open Spots
nl_NL: Open plekken:

en: View &amp; sign-up
nl_NL: Bekijk &amp; meld aan

en: Filled
nl_NL: Gevuld

en: Please login to view and edit your volunteer sign ups.
nl_NL: Log in om je aanmeldingen te zien of te veranderen.

en: Not a valid signup!
nl_NL: Ongeldige aanmelding.

en: Signup Cleared
nl_NL: Aanmelding is ongedaan gemaakt.

en: ERROR clearing signup!
nl_NL: ERROR aanmelding ongedaan maken.

en: You have signed up for the following
nl_NL: Je hebt je aangemeld voor

en: Click on Clear to remove yourself from a signup.
nl_NL: Klik op Clear om je aanmelding ongedaan te maken.

en: Date
nl_NL: Datum

en: Sign-up sheet not found.
nl_NL: Activiteit niet gevonden.

en: No Event Chair contact info provided
nl_NL: Er is geen contactinfo over de coördinator

en: Event Chairs:
nl_NL: Coordinator(en):

en: Event Chair:
nl_NL: Coördinator(en):

en: View all Sign-up Sheets
nl_NL: Bekijk alle activiteiten

en: This sheet is currently hidden from the public.
nl_NL: Deze activiteit is momenteel niet zichtbaar.

en: DETAILS:
nl_NL: Details:

en: Sign up below...
nl_NL: Meld je hieronder aan...

en: No tasks were found for
nl_NL: Er zijn geen taken gevonden voor

en: Available Spots
nl_NL: Open plekken

en: Sign up
nl_NL: Meld aan

en: Sign Up
nl_NL: Meld aan

en: You are signing up for...
nl_NL: Je meldt je aan voor...

en: on %s
nl_NL: op %s

en: Start Time:
nl_NL: Begintijd:

en: End Time:
nl_NL: Eindtijd:

en: First Name
nl_NL: Voornaam

en: Last Name
nl_NL: Achternaam

en: If you have an account, it is strongly recommended that you <em style="text-decoration:underline;">login before you sign up</em> so that you can view and edit all your signups.
nl_NL: Als je een account hebt, kan je het beste <em style="text-decoration:underline;">inloggen voordat je je aanmeldt </em> zodat je al je aanmeldingen kunt zien.

en: Item QTY (1 - %d):
nl_NL: Aantal voorwerpen 91 - %d):

en: Only 1 remaining! Your quantity will be set to 1.
nl_NL: Nog maar 1 over! Het aantal wordt gereset op 1.

en: Sign me up!
nl_NL: Meld me aan!

en: &laquo; go back to the Sign-Up Sheet
nl_NL: &laquo; terug naar activiteit

en: %s is a required field.
nl_NL: %s is verplicht

en: Invalid characters in %s field.
nl_NL: Ongeldige karakters in het veld %s

en: Invalid email.
nl_NL: Ongeldige email

en: Invalid date.
nl_NL: Ongeldige datum

en: Numbers only for %s please!
nl_NL: Alleen getallen invoeren bij %s

en: YES or NO only for %s please!
nl_NL: Alleen Ja of Nee voor %s

en: Invalid Value for %s
nl_NL: Ongeldige waarde voor %s

en: Invalid time format for %s
nl_NL: %s is geen geldige tijd

en: Restore
nl_NL: Herstel

en: Delete
nl_NL: Verwijder

en: View Sign-ups
nl_NL: Bekijk aanmeldingen

en: Copy
nl_NL: Kopieer

en: Trash
nl_NL: Prullenbak

en: Yes
nl_NL: Ja

en: NO
nl_NL: Nee

en: Visible
nl_NL: Zichtbaar

en: Event Type
nl_NL: Type activiteit

en: First Date
nl_NL: Eerste datum

en: Last Date
nl_NL: Laatste datum

en: # Dates
nl_NL: # Data

en: # Tasks
nl_NL: # Taken

en: Total Spots
nl_NL: Totaal aantal plaatsen

en: Filled Spots
nl_NL: Gevulde plaatsen

en: Move to Trash
nl_NL: Verplaats naar prullenbak

en: Toggle Visibility
nl_NL: Verander zichtbaarheid

en: Error moving sheet# %d to trash.
nl_NL: Weggooien van sheet# %d mislukt.

en: %d sheets have been moved to the trash.
nl_NL: %d activiteiten zijn verwijderd.

en: Error deleting sheet# %d.
nl_NL: Verwijderen van de activiteit# %d is mislukt.

en: %d sheets have been deleted.
nl_NL: %d activiteiten zijn gewist.

en: Error restoring sheet# %d.
nl_NL: Het herstellen van activiteit# %d is niet gelukt.

en: %d sheets have been restored.
nl_NL: %d activiteiten zijn hersteld.

en: Error toggling visibility for sheet# %d.
nl_NL: Het is niet gelukt om activiteit# %d zichtbaar/onzichtbaar te maken.

en: Visibility toggled for %d sheets.
nl_NL: Zichtbaarheid van %d activiteiten veranderd.

en: Current Volunteer Opportunities
nl_NL: We zoeken nu vrijwilligers voor

en: # of items to show (-1 for all):
nl_NL: # voorwerpen laten zien (-1 om alles te laten zien)

en: CSS Class for ul list of signups
nl_NL: CSS class voor aanmeldingslijst

en: Volunteer Signup Housekeeping Completed!
nl_NL: Onderhoud van aanmeldingen van vrijwilligers is klaar!

en: %d expired signups were deleted.
nl_NL: %d afgelopen aanmeldingen zijn verwijderd.

en: Extensions
nl_NL: Uitbreidingen
